20130628_224844.jpg
O nás
lizard – kopie.jpg
Přestože naše první terárium vzniklo již v roce 2011, zakázkovou výrobou terárií se zabýváme až od roku 2013. Tento nápad nabídky našeho hobby ostatním teraristům vznikl s rostoucím počtem vyrobených terárií  pro známé a kamarády. Ikdyž vlastníme živnostenské oprávnění, je výroba terárií stále hlavně naše hobby, kterému se věnujeme až po práci.

Veškerá terária vyrábíme přímo na míru na přání zákazníka, proto tedy nemáme žádná terária skladem. Výroba je časově náročná, ale jistě se čekat vyplatí!

Veškeré zakázky však probíhají v profesionálním duchu! Snažíme se individuálně vyhovět každé poptávce, ať už se jedná o malá nebo velká terária. Ikdyž je výroba pouze náš koníček, který nabízíme veřejnosti a naše možnosti jsou omezené, prozatím se nestalo, že bychom nebyli schopni uspokojit i náročného zákazníka.

Terária navrhujeme tak, aby odpovídala nárokům chovaných zvířat. Každou zakázku samozřejmě předem detailně konzultujeme i se zájemci, aby výsledná terária odpovídala hlavně jejich představám v souladu s umístěním terária.

Daří se nám i odchovávat mladé Agamy vousaté a Gekony obrovské. Rodiče těchto agam a gekonů žijí v námi vyrobených teráriích. To svědčí o funkčnosti a vhodnosti našich terárií. Proto se nemusíte obávat o své chovance.

Dbáme hlavně na spokojenost zákazníka, jejich zvířat a snažíme se vždy vyjít vstříc.
Za dobu našeho působení máme již mnoho spokojených zákazníků. A proto doufáme, že se k nim přidáte i Vy!
TOPlist

Líbí se Vám naše stránky?

Ano (137 | 91%)
Ne (6 | 4%)
V případě zájmu či dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme Váš dotaz.

ŠŤASTNÁ TERÁRIA
Praha 4
+420 732 820 867
terariumOSB@seznam.cz
© 2013 - 2021 www.terariastastny.wgz.cz / Kontakt
Bez souhlasu autora je zakázáno veškerý obsah těchto webových stránek šířit, kopírovat, nebo jinak zveřejňovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one