20130628_224844.jpg
Z čeho vyrábíme terária?
Terária vyrábíme pouze dřevěné. A to z OSB nebo lamino desek. Tento materiál upřednostňujeme před sklem z mnoha důvodů. Lepší manipulace, pevnost, cena, vzhled...

OSB desky (neboli dřevoštěpkové desky) jsou nejpoužívanější a nejprodávanější stavební desky, které mají široké možnosti použití. Předností je její pevnost a tuhost. Velké formáty umožňují méně spojů, a tím zaručují méně tepelných a akustických ztrát. OSB deska má dobrý tepelný odpor a je odolná proti rázům, vibracím, zemětřesení a silnému větru. Samotné OSB desky jsou již ve výrobě ošetřovány tak, aby byly voděodolné. Zároveň na dno terária vždy pokládáme jezírkovou folii.
Z těchto důvodů nehrozí prosáknutí vylité vody, nebo jiných tekutin. OSB desky mají velmi široké spektrum použití. Například ve stavebnictví, kutilství, zahrádkářství a námi nejvíce sledované odvětví, v teraristice.
01.jpg
K výrobě nabízíme i lamino desky, které se používají pro výrobu nábytku. Většina vlastností je obdobná, jako u OSB desek. Mají však navíc mnoho různých odstínů. Jsou proto více vzhledné. A protože Vám můžeme poskytnout prakticky totožnou barvu, jako máte Váš nábytek, více se hodí do Vašeho bytu či kanceláře. Základní odstíny, které Vám můžeme nabídnout naleznete v následující rubrice "Podklady pro výběr".
02.png
Do všech terárií nabízíme i 3D pozadí. To navozuje v teráriu pro chované zvíře přirozené prostředí a pro Vás hezký pohled na terárium. Zároveň zvířeti umožňuje využít terárium v maximální možné míře. 3D pozadí vyrábíme přesně Vám na míru. Můžeme jej osadit i různými květinami.
Vše záleží jen na velikosti fantazie.
Bez názvu1.jpg
Bez názvu.png
TOPlist

Líbí se Vám naše stránky?

Ano (137 | 91%)
Ne (6 | 4%)
V případě zájmu či dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme Váš dotaz.

ŠŤASTNÁ TERÁRIA
Praha 4
+420 732 820 867
terariumOSB@seznam.cz
© 2013 - 2021 www.terariastastny.wgz.cz / Kontakt
Bez souhlasu autora je zakázáno veškerý obsah těchto webových stránek šířit, kopírovat, nebo jinak zveřejňovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one